Let’s travel together.

Wspólnie pomóżmy w walce o oddech dla Mikołaja – potrzebuje wsparcia!

0

26 września urodziny Mikołaja, a za nim kolejny ciężki rok. Choroba zabrała mu dużą część wydolności oddechowej. Mikołaja czekają kolejne mocne antybiotykoterapie, ciężka fizjoterapia oddechowa i walka o zatrzymanie postępu choroby.
W przypadku Mikołaja, choroba wyniszcza organizm od środka, atakując płuca oraz układ pokarmowy. Mowa o genetycznej chorobie – mukowiscydozie. Ale Mikołaj cierpi również na zespół Gilberta.

Dzięki determinacji osób opiekujących się Mikołajem choroby nie widać zbyt mocno. Niestety choroba postępuje w sposób niewidoczny z zewnątrz. Mikołaja coraz częściej łapią groźne dla życia infekcje i wymaga coraz mocniejszych antybiotykoterapii. Stan zdrowia Mikołaja nie pozwala mu na prowadzenie zwykłej, młodzieżowej aktywności. W porównaniu do stanu innych naszych podopiecznych, należy do grupy pacjentów o najcięższym przebiegu mukowiscydozy.

Możemy pomóc Mikołajowi i jego rodzicom finansowo, wpłacając darowiznę na subkonto w Fundacji Oddech Życia. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie, fizjoterapię i opiekę nad chorym Mikołajem.
____
Jak możesz pomóc Mikołajowi?
1) Przekazując darowiznę za pomocą formularza darowizny na Facebooku (płatność kartą płatniczą, debetową, kredytową). Facebook przekaże darowizny na subkonto Mikołaja w Fundacji Oddech Życia
2) Dokonując przelewu z dowolnego banku na nr konta bankowego Fundacji Oddech Życia: PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759
W tytule przelewu podaj: Datek na rzecz Mikołaja Tomczyka

Fundacja Oddech Życia ul. Grodzka 42/1 31-044 Kraków [email protected] +48 578 632 026

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.