Let’s travel together.

Mikołajkowy Kreon dla Patryka

0

Patryk codziennie przyjmuje różne leki, w tym Kreon. Czym jest Kreon? To enzymy trawienne potrzebne w mukowiscydozie ze względu na uszkodzenie trzustki. Niestety Kreon w dawce, którą przyjmują małe dzieci z mukowiscydozą, nie jest refundowany w Polsce. Koszt jednego opakowania to średnio 35 zł za opakowanie 50 kapsułek. Patryk musi przyjmować Kreon do każdego posiłku zawierającego tłuszcz. Bez Kreonu, a dokładniej zawartych w nim enzymów trawiennych, jego organizm nie może prawidłowo trawić pokarmów, zaburzone jest też wchłanianie witamin.

Jak możesz pomóc Patrykowi?

– Możesz kupić opakowanie lub kilka opakowań leku Kreon Travix 10000 (lek jest dostępny bez recepty). Zakupu możesz dokonać w dowolnej aptece, możesz też kupić w aptece online podając adres domowy Patryka.
– Możesz dokonać wpłaty online na subkonto Patryka w Fundacji Oddech Życia za pośrednictwem zbiórki na Facebooku
– Możesz wpłacić dowolną kwotę na subkonto Patryka w Fundacji Oddech Życia z dopiskiem „Kreon dla Patryka Sularza” PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759 (Fundacja Oddech Życia, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków). Po zakończonej zbiórce zebrana kwota zostanie wykorzystana w całości na zakup Kreonu.

Adres do wysyłki Kreonu podaje mama Patryka, Bożena Sularz https://www.facebook.com/bozena.gacek/ lub mailowo [email protected]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.